Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet szinkronizálni windows...

Lehet szinkronizálni windows movie maker-rel?

Figyelt kérdés

A laptopomon van hangrögzítő, és windows movie maker. Ilyen alap dolgokkal lehet egy videót leszinkronizálni, és most nem az alábeszélésre gondolok.

Belekezdhetek, vagy így sosem lesz az igazi?



2020. ápr. 22. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, le lehet szinkronizálni így is, de mire gondolsz, ha nem az alábeszélésre?
2020. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Windows Movie Makerrel semmit nem lehet csinálni, csak egy használható videószerkesztővel.
2020. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra pont elég, hogy az ember összeollózgasson 2-3 videófelvételt meg hangfelvételt.
2020. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-nek: Szerintem arra gondol, hogy nem párhuzamosan akar beszléni a szereplőkkel, és rábeszélni az eredetire; hanem levenni az eredeti hangot, és úgy beszélni rá.
2020. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*amúgy én nem értek hozzá, de Kérdező, tudok én olyan videót mutatni, ami elvileg Movie makerrel van, és nagyon jó. :):)
2020. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!