Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NVIDIA GeForce GTX1080 meg...

NVIDIA GeForce GTX1080 meg éri hosszú távra játékokra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy megéri pontosan? 4 éves kártya, hosszú távra már biztosan nem elég minden játékhoz ha erre vagy kíváncsi - de már ma is van játék aminél 1080p ben is le kell húzni ezt azt. Ma még ez a középkategória(2060(sima), 5600xt), jövőre remélhetőleg már belépő szint lesz(vagy még egy generációt toporgunk egy helyben, de csak nem). Kompromisszumokkal biztos elég lesz még pár évig 1440-1080p re.

Én idén vettem egy használtat, gondoltam az új generációig kihúzom vele, 1080p ben meg vagyok vele elégedve de pl rdr2 szarul fut ezen is, nincs meg a stabil 60 akármit csinálok, metro exodus is 60 alá ment a sivatagban, control is, gondolom az újabb assassins creedek is(ezeket nem próbáltam). Nem játszhatatlan távolról sem, de érezhetően jól jönne még egy 30-40% plusz teljesítmény. 90 et adtam érte egy év garanciával, annyit nekem megért, de ha arra számítasz hogy évekig gondtalanul tudsz játszani vele akkor csalódni fogsz.

2020. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fukapapa27 ***** válasza:
Itt egy videó ami szerintem jól leírja bemutatja, hogy milyen GPU kell vagy jobb és pont GTX 1080Ti dicséri majdnem a legjobbnak! :)
2020. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fukapapa27 ***** válasza:

Hopp a videó meg itt maradt

https://www.youtube.com/watch?v=R1IhsZn1RKs

2020. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!