Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell letelepíteni a...

Hogyan kell letelepíteni a windows 10 home-ot?

Figyelt kérdés

Vettem egy gépet és egy monitort, Eddig minden működött

De amikor bekapcsoltam a monitort meg a gépet, gondolva hogy feltelepítem a windowst

Ezt írta ki a gép: Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

Ha jól tudom újra kell índítani a gépet és utánna megjelennek a monitor jobb alsó sarkában gombok, hogyha megnyomom hova visznek

Én megnyomtam párat, de bevitt valami beállítás menübe vagy nem tudom hova

Itt akadtam el hogy utánna mit kell csinálni?

Illetve van windows 10 home kódom szóval azzal nem lesz baj

Tudtok segíteni?



2020. ápr. 23. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Látom, gőzöd sincs a számítógép működéséről. Nem javaslom, hogy te végezd a telepítést, bízd szakemberre!
2020. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más?
2020. ápr. 23. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy másik géped internet hozzáféréssel és egy 8 Gigabyte-os pindrive-od akkor tudok segíteni.
2020. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lali51 ***** válasza:
Igen kérj meg valaki mást,vagy a youtube-on rengeteg videó van hogyan lehet Windows-t telepíteni lépésről lépésre.
2020. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Korszerű új gép esetén nem kell a biosba sem belépned csak másik gépen csináld meg a pendriveot.

2020. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Microsoft hivatalos weboldaláról:

* [link]

letöltöd a Windows 10 lemezképét egy másik gépre, majd valamilyen módon egy minimum 8 GB-os USB pendrive vagy hordozható merevlemez segítségével csinálsz vele egy indítható telepítőmédiumot - ehhez segédprogramok:

* [link]

* [link]

szóval: letöltöd a programot elindítod, megkeresed vele a letöltött .iso lemezképet, megadod neki a csatlakoztatott USB-s lemezmeghajtót és a program megcsinálja neked a meghajtóból a telepítőmédiumot.


Ha végzett, leválasztod az USB-s meghajtót, átrakod a telepítendő gépbe. Azt kellene elérni, hogy a gép erről a meghajtóról induljon.

Ennek két fő módja van:

* vagy a gép indulásakor eléred az indítható meghajtók listáját, és kiválasztod az USB-s meghajtót - ez általában az F9, F11, F12 billentyűk valamelyikével érhető el

* vagy a gép indulásakor be kell lépned a BIOS-ba és beállítanod a bootsorrendet/azt a meghajtót, amiről a géped elsődlegesen indítanád (ez pedig elsődlegesen az USB meghajtó lesz) - ez általában az F2, Del billentyűk valamelyike szokott lenni

hogy ez pontosan melyik billentyűvel, és hol érhető el, az az adott géptípustól függ - a gép/az alaplap leírásában általában szerepelni szokott

2020. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!