Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor bekapcsolom a gépem...

Amikor bekapcsolom a gépem karaktereket kell beírnom egy mezőbe, utána pedig meg kell adnom a lakhelyem és a telefonszámom amire küldenek egy kódot és azt kell beírnom, hogy tudjam használni a gépet. Ez mi lehet, és hogy tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés
A rendszervisszaállítás nem segített.
2010. júl. 27. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lett sok a telefonszámlád az utóbbi időben?
2010. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jenci ***** válasza:

Ilyet nem is hallottam még.


Ez valami vírus szerintem.

2010. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarországi vagy külföldi számról jön az sms? Ha magyar, akkor normál vagy emelt díjas? Őszintén szólva még sosem hallottam ilyenről...
2010. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
44-es hívószám,utánanéztem ez Anglia hívószáma. Ja és előtte a Fraps-et próbáltam telepíteni,a teljes verziót. Amikor rákattintottam a telepítésre nem történt semmi,majd rá fél órára befagyott az egész : \
2010. júl. 28. 00:04
 5/9 Jenci ***** válasza:
Vírusírtás,ha nem segít,akkor telepítés.Ennyi röviden.
2010. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valami kártevő szoftver lehet, már ha helyes, amit leírtál.

Csökkentett módban végezz egy alapos kártevő-irtást, vagy talán jobb lenne, ha újratelepítenéd a rendszert.

A továbbiakban meg csak megbízható szoftvereket telepíts, ne kattints rá vadul minden linkre, még ha haver küldi, akkor sem, tegyél fel egy rendes (nem crackelt) vírus- és kémprogramirtót, valamint használj biztonságos böngészőt (Firefox, Opera, Chrome)!

2010. júl. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen szoftver lehet (nem kártevő is), aminek lejárt a licensze és azt akarja, hogy aktiváld, ráadásul szerepel az indítópultban. Természetesen nem adunk meg semmilyen adatot és nem küldünk el semmit. Meg kell állapítani mely program ez és leszedni. Virus/spy keresés is erősen ajánlott azért.
2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából ez vmi User Accounts Control, és ezt a szöveget írja ki:

"Your google account is inactive. Please activete your account now. It take just a few minutes."

Utánanéztem hogy hogy lehet kikapcsolni ezt az User Accounts Control-t,de nem nagyon megy : \

2010. júl. 28. 14:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Vmi vírust sztem leszedtem amikor a fraps-et akartam felrakni...de most már mind1,annyi a gépemnek :(

már be se kapcsol

2010. júl. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!