Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10, feltelepitettem...

Windows 10, feltelepitettem másik merevlemezre az ubuntut, azzal a lehetőséggel, hogy egymás mellett futhassanak, de a win 10 crashel?

Figyelt kérdés
A win 10 bootolásnál mindig a "Diagnosing your system" ugrik fel, és akárhogy indítom el, nem jön be a win 10. Miért ?
2020. ápr. 23. 22:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mostmar azonnal a win 10-nek a diagnosing your pc hulyesege jon be, nem az ubuntus multiboot menu...
2020. ápr. 23. 23:00
 2/19 anonim ***** válasza:

Előszöris ki kell kapcsolni a win10 gyorsindítást.

[link]


Aztán másik lemezre úgy ésszerű OSt telepíteni hogy a másikat lehúzod a telepítés idejére. Utána visszadugva a bios F8-F11-F12 menüjében váltasz köztük.

2020. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Két külön merevlemezen van a két rendszer. Az ubuntu elindul rendesen, a windows 10 ki crashel. Nem értem, miért.
2020. ápr. 23. 23:20
 4/19 MancsWolf ***** válasza:
Hiába van 2 külön vinyón ha Ubuntu telepítése alatt wines is csatlakoztatva volt. Meg tudja kavarni a lelki világát. Próbálj egy indítás helyreállítást csinálni winen.
2020. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megtörtént, nem tett neki semmit sem.

win10 újratelepítésen kívül mit lehet kezdeni vele?

2020. ápr. 23. 23:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt hogy mindkettőt újratelepíted a #2 alapján.
2020. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Olvasd el ismét az utolsó kommentem.

Értem én, hogy nagyagynak hiszed magad, mert én most telepítettem fel először a két rendszert mondhatni egymás mellé, de ahelyett, hogy okoskodsz, azt is meg tudnád mondani, hogy Mi történt, Miért van ez. Ja, hogy az már nem megy, mert meggátol benne egyetlen 3 betűs dolog: az EGÓ...


Hogyha nem tudsz érdemleges válasszal szolgálni, csak tekerj tovább.

2020. ápr. 23. 23:40
 8/19 anonim ***** válasza:

"Miért van ez"

Mert a Microsoftnál baromira ügyesen írták meg a Win10-et. Egy bughalmaz az egész, és "természetesen" magasról tojnak mindenféle szabványokra.

Egyébként Win10 mellé még nem telepítettem, de Win7 mellé már igen. Ott nem volt gond. Sajnos a Windows ilyen. Egyre kényesebb és instabilabb lesz, ahogy újabb és újabb verziók/frissítések jönnek. Sok mindent nem tehetsz, ha volt helyreállítási lemezed (asszem így hívja a Win10), akkor talán megpróbálkozhatsz helyreállítással, de amúgy esélyes, hogy ebből újratelepítés lesz.


Egyébként meg akármennyire is nem tetszik az előző hozzászólók válasza, itt most te vagy az, akinek az arcából vissza kéne venni. Senki nem szólt be azért, mert elsőre csináltál ilyet, csak mi már tudjuk jól, hogy ilyenkor nem sok megoldás van az újratelepítésen kívül.

2020. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Töröltek innen 1-2 választ 82%, ezért gondolod úgy, hogy nem.
2020. ápr. 23. 23:59
 10/19 A kérdező kommentje:
Na, én most haltam meg. Be nyomtam a recovery hülyeségnél, hogy kiválaszthassak egy recovery fájlt a gépen. Felhozza a fájlkezelot, és MINDEN itt van, rendesen, elérhető. Itt a Windows, a programfiles, stb.... Akkor mi a kva anyjáért nem bootplja be ez a szerencsétlen szar? Tököm tele van már...
2020. ápr. 24. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!