Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha fel van telepítve modern...

Ha fel van telepítve modern mod V2 a GTA sa-ra, és szeretnék autókat rárakni, de nem müködik IMG Tool-al csináltam, de nem rakja be az autókat. Miért nem megy? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a IMG Tool-al kell,és hogy a Gta3.img-ba kell kicserélni a fájlokat,meg is tettem,de nem működik,és feltettem még a modern mod V2 eőtt is,és akkor sem láttam a játékba a autókat.Egy videóról csináltam,de elvileg ezzel már le kellett volna zajlania,vagy esetleg máshol is be kell állítani vagy ennyi elég lett volna?És ha mindent jól csináltam,akkor mit tegyek,hogy működjön?
2010. júl. 28. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A modern mod-ba alapból ki vannak cserélve az autók nem? És azokat akkor elég nehéz felülírni. Én mindig az alap SA.-t tuningoltam fel (új autó, benzinkút stb.)
2010. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ismered? Itt biztos találsz segítséget. Amúgy kicserélted egyenként a járművek ".dff" és ".txd" fájljait?

Mindennek 2, vagy legalább 2 fájlja van, azokat egyenként felül kell írni a "GTA3.img" fájlban.

2010. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ismerem.Felül is írtam,videó szerint mindent megcsináltam elvileg jól kéne működnie.
2010. aug. 31. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!