Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond, miért nincs...

Mi lehet a gond, miért nincs hang egyetlen zeneszerkesztő programon sem?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre, hogy sem az Acoustica Mixcrafton, sem az Audacityn nincs semmilyen hang, hiába van az említett programokon maxra állítva a hangerő és a számítógépem hangbeállításában is maximumon van, ugyanakkor minden más hang (YouTube, videólejátszó, értesítések stb...) hallható.

Nem tudom, mennyire voltam érthető xD

Szóval ezúton is elnézéseteket kérem, ha nem voltam érthető!



2020. ápr. 26. 22:43
 1/6 Mr. V. ***** válasza:

Az audio programokban (pl. Sound Forge) részletesen beállítható a kimenet:

Microsoft hangleképző

Hangkártya (neve)

5.1-esnél a kimenet kiválasztása 11 különbözőből

Digitális kimenet (ahol elérhető)


Tehát lehet, hogy ezek a programok is tudják, amit említettél és rosszul van beállítva, vagy W7 felett választható a "kizárólagos hozzáférés", azaz ha ez be van pipálva, lehet csak 1 program fér hozzá, a többi addig nem, amíg az előző program fel nem oldja. (Ezt annyira nem ismerem, de megtalálható kapcsoló.)

2020. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja igen azt elfelejtettem mondani hogy Win7-ről van szó.

De az a poén hogy eddig volt hang, most meg hirtelen egyiken sincs

2020. ápr. 26. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de Win7 alatt hol található a "Kizárólagos hozzáférés" lehetőség?
2020. ápr. 26. 23:20
 4/6 Mr. V. ***** válasza:
Tálcán keverő, eszköznél a hangszórók ikon, speciális fül és ott pipálható a kizárólagos mód.
2020. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!
2020. ápr. 27. 14:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan, sikerült!

Nagyon szépen köszönöm!

Sokat segítettél! :D

2020. ápr. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!