Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GAMDIAS Hebe M1 driver telepít...

GAMDIAS Hebe M1 driver telepítési gond, mit tegyek? Connect the GAMDIAS-EOS

Figyelt kérdés

Letöltöttem hozzá a Hera-t, ami ha elindítom, akkor fel is ismeri, hogy ilyen fejhallgatóm van, és felajánlja, hogy letölthetem hozzá a drivert, amire ha rákattintok, megnyílik a böngésző és szépen behoz egy ilyen linket, majd nem történik semmi:

ftp://GamdiasUser:user*123@ftp2.kworld.com.tw/fw1/setup_HIDCmd_AudioDriver.exe


Amiből kitöröltem a dolgokat egészen eddig:

ftp://ftp2.kworld.com.tw/


Hogy egyáltalán behozzon valamit... és mivel az eredeti linkben a HIDCmd Audio Drivert akarta letölteni, ezért ott az újabb 2019-es verziót töltöttem le belőle. Elindult a telepítő, de azt írja, hogy "Please connect the GAMDIAS-EOS", enélkül nem tudja folytatni a telepítést. Nekem fogalmam sincs, hogy mi ez, nem épp ezt akarta volna telepíteni? A hera fut, a weboldalról a fejhallgatóhoz tartozó driver kit-et letöltöttem, futtattam ezelőtt az EOS-os művelet előtt, de fogalmam sincs, mit kéne még csinálnom...


Hogy oldjam meg a problémát?


2020. ápr. 27. 19:22
 1/2 Nickchannel32 válasza:

Kedves kérdező továbbitottam a híbát! Ha valami kérdése van irjon a

[link] -nak ök segítenek!

2020. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én se tudok rárakni jó drivert hebe m1 ugyanugy eros m1 driverét tölti le. aztan kiírja h ez nem megfelelő driver...
2023. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!