Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megvettem a zoom pro...

Ha megvettem a zoom pro verzióját egy hónapra, akkor a következő hónapban is automatikusan leveszi a pénzt a kártyámról a program és megvásárolja azt újra?

Figyelt kérdés
Megvettem egy hónapra a pro verziót, de a következő hónapban már nem lesz rá szükségem. A számlázási adatokat olvasva viszont azt írja ha szeretném továbbra is a pro verziót használni, akkor kattintsak a fizetés megszüntetése gombra. Nekem ez elég ellentmondásosan hangzik. Akkor most ha nem csinálok semmit, a következő hónapban megszűnik az előfizetés vagy automatikusan újra fizetek?

2020. ápr. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ez elég ellentmondásosan hangzik."


Mert rosszul olvastad. Előfizetés lévén addig vonja a kiírt összeget - nyilván addig használhatod is a fizetett szolgáltatást - amíg le nem mondod.

2020. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Konkrétan ez a szöveg fogad a számlázás változtatásánál:

Your monthly subscription is paid until May 2, 2020. If you would like to proceed with canceling your subscription, please select "Cancel Subscription" below.

Akkor ez mit jelent?

2020. ápr. 28. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szó szerint ugyanazt, amit az első válaszban leírtak. Az április havi előfizetésed ki van fizetve május 2-ig, és ha meg akarod szüntetni az előfizetést, akkor kattints a megfelelő menüre.


Az előfizetés attól előfizetés, hogy addig szól amíg le nem mondják. Ha neked 1 hónapra kell, akkor a második hónap fordulónapja előtt le kell mondanod, különben le fogja emelni a számláról a következő hónap összegét is.

2020. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már teljesen érthető. Én értettem félre.
2020. ápr. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!