Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom beállítani, hogy...

Hol tudom beállítani, hogy milyen program induljon / ne induljon el a gép bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés
Steam, discord, hamachira állandóan várnom kell, míg betölti őket, mert a gép bekapcsolásakor elindulnak ezek is, holott nincs rájuk azonnal szükségem.

#induló elemek
2020. ápr. 29. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha win10-ed van, akkor feladatkezelő (ctrl+alt+delete), és ott az "indítás" fül.
2020. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Illetve van amelyiket manuálisan kell az adott program beállításaiban, illetve lehetnek még itt is parancsikonok, ezeket csak törölni kell:

C:\Users\Felhasználó\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

2020. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A programok beállításai közé bemész és kikapcsolod ,legjobb tudomásom szerint a hanchinak is van ilyen beállítása ,Steam-nek és Discordnak 100%!
2020. ápr. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ccleanerben szokam állítani (van ilyen része is). De lényegében ez is a windows beépített felületéből táplálkozik, amit a többiek is írtak már.
2020. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2020. ápr. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!