Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Clip...

Mi a véleményetek a Clip Studio Paintről?

Figyelt kérdés
Eddig Paint Tool Sai-t és Photoshopot használtam, mindkettőt szeretem. Megéri kipróbálni a Clip Studiót? Nyújt többet valamiben, mint a másik kettő? Köszi!

2020. ápr. 29. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok évig Saival dolgoztam, most állok át CSP-re, úgyhogy nagyon profi véleményezést nem tudok adni, de ami eddig nagyon tetszik, hogy sokkal egyszerűbb vonalrajzhoz színeket adnia paint buckettel. Ezen kívül van benne lehetőség szövegezésre, képregénypanelezésre és animálásra is, szóval leginkább a PTS és a Photoshop keverékének mondanám. Esetleg az egyhónapos próbaverziót nézd meg, hogy megéri-e neked megvenni.
2020. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pro egyik szoftvernél sem, de nálam szükség volt bizonyos projekteknél a Photosopra és a CSP-re is. A rajzolást 90%-ban a CSP-vel csináltam, de amikor szabad kijelöléssel kellett kivágni, és a kivágott részt elforgatni, nekem a CSP valamiért nagyon lerontotta a felbontást, és pixeles lett a kivágott kép. Persze lehet, hogy csak beállítás kérdése volt, de én úgy vagyok vele, hogy ha az egyik programmal meg tudom csinálni, akkor minek keressem meg rá a megoldást a másiknál is... A Sai-t egyébként nem ismerem, még nem is hallottam róla, de a Photoshop és a Clip Studio együtt nekem tökéletesen elég mindenre. A CSP-t jobban szeretem amúgy. A PS csak vésztartalék.
2020. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!