Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebook régi kinézetét...

A Facebook régi kinézetét hogyan lehet visszaállítani? Nekem átállították újra, nem is kértem. Nem látok visszaállítási opciót sajnos.

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetséges.
2020. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2020. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, a felhasználási feltételekben pedig benne van, hogy a további használattal elfogadsz bármilyen módosítást. Neked nem kell kérni, ahogy meg sem fogják tőled kérdezni soha, hogy akarsz-e egy újítást. Visszaváltani sincs mire, mert ha mindenki megkapja a frissítést akkor a régi kinézet megszűnik létezni, nincs rá opció hogy használatban maradjon.
2020. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A számitogépen pc-n vissza lehetá llitani a facebook régi külsejét az uj külsőről. ahol kijelentkezel,menüsorba lefelé mutato nyilnál.az van irva,hogy váltás régi facebookra
2020. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan,hogy visszaváltás régi nézetre.Felhasználási feltételeket nem olvastam,szerintem sokan nem.Tudom,ez nem mentesít semmi alól.A régi jobb volt szerintem.Maximum csak értékelésben lehet megmondani,hogy nem tetszik az új kinézet.
2020. máj. 1. 13:02
 6/8 anonim válasza:

Egyetértek,hogy a régi jobb volt de nem lehet visszaállítani.

Azzal,hogy használod,elfogadod a módosításokat is.

2020. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

A régi sem volt semmivel sem jobb, csak azt már megszoktad. Ha visszaemlékszel, az előző frissítésnél ugyanezt mondtad a korábbira és azt utáltad, amit most használnál lelkesen az új helyett.



Minden frissítésnél sokan ugyanazt a dumát nyomják.

Az emberekből az alapvető rugalmasság és a megismerni-akarás hiányzik, bele vannak tespedve a kényelembe és ha bármi is változik, csak nyafogni tudnak, pedig 1-2 nap alatt ugyanúgy megszokják, mint mindent. Csak kell nekik a hiszti, mert anélkül nem tudnak működni egyesek.

2020. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az előző előtti nem tetszett.Az előző tetszett a legjobban.Amúgy igaz,hogy nehezen szoknak változásokat egyesek.Win 10-et se akartam,aztán megszoktam.
2020. máj. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!