Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blitzkrieg 1-et tudom...

A Blitzkrieg 1-et tudom futtatni ezen a gépen?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Atom Z3735F 1.33Ghz

RAM: 2GB

OP. rendszer: win10 32bites

Grafika: Intel HD Grafics


2020. máj. 2. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
11 évvel fiatalabb mint a blitzkrieg 1, oké hogy játékra belépő szint alatti konfig volt már megjelenésekor is, de azért be is bszna ha ennyi idő alatt nem fejlődött volna annyit az ipar hogy ne legyen elég neki.
2020. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már rá raktam egy verziót, de nem fut. Elindul, megjelenik a képernyőn a blitzkrieg logo, de aztán semmi. Leáll.
2020. máj. 2. 14:58
 3/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem steamről, oszt az se fut. :(

A videó kártya amit igényel: GeForce256, 32 Mb. Most nekem alaplapi Intel HD grafics van, azzal lenne a baj? Vagy a processzorral lenne gond?

2020. máj. 3. 13:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Írja is a steam, hogy 1 percet játszottam vele.
2020. máj. 3. 13:21
 5/10 A kérdező kommentje:

AJÁNLOTT gépigény:

Op. rendszer: Windows 98 / Me / 2000 / XP

Processzor: Pentium III 600 MHz

Memória: 128 MB RAM

Grafika: GeForce256, 32 Mb

DirectX: Verzió: 8.1

2020. máj. 3. 16:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán az lenne a gond, hogy win10 op. rendszerem van???
2020. máj. 3. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hardveres gond lesz, a számítási kapacitás megvan hozzá. Szoftver kompatibilitási gondokra ezeket találtam így hirtelen, de úgy tűnik hogy nincs egyértelmű megoldás, kinél ez, kinél az segített - ilyen régi cuccoknál ez sajnos előfordul.


[link]


- Execute in compatibility mode for Windows XP ([b]SP2, not 3)


- Set affinity to the "0" core of the processor (mine's a Pentium R G3250 3.20Ghz Dual Core)


- Use 16-bit reduced color mode


- Run software as Administrator


- Disable display scaling on high DPI settings


- Include the entire package (Game launcher, map editor and reseditor) as a Data Execution Prevention exception. If running Anthology, include all 3 versions (B1, BH and RT). You should end up with 9 exceptions then.


- If you use Steam or some other online platform, run the game directly from the PC; disable all instances of said platform immediately after launch.


- Close all other applications before launch and during play time.

2020. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem megy így se. Beállítottam a 16 bites szín. A rendszergazdaként való futtatást, a teljes képernyős optimalizálás letiltását. Az affinitást is (1 processzor mag). A DEP alól kivételt képez az exe fájlok. Így se. :(

Elindítom az exe fájlt. Meg is jelenik a képernyőn a Blitzkrieg kép középen. Az asztalon is és olyan pár másodperc múlva leáll.

Az a baj, hogy még azt sem tudom, hogy miért áll le (nincs hiba üzenet). Egyszerűen a menüt nem bírja betölteni (valahol el akad a program gondolom.)

Pedig nem értem, még régebben (nagyon régen) volt asztali gépem. Arra letöltöttem és ott meg futott simán (windows 7 volt azon a gépen).

2020. máj. 4. 15:49
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerült rá rakni egy másik gépre (asztali), amin win7 fut (és jóval erősebb, 3Ghz Pentium, 4Gb RAM, 2Gb GeForce videó kártya) és azon se fut.

DE VAN HIBAÜZENET. Nem tudja inicializálni a programot. Egyébként régen (még 2015-ben) játszottam Blitzkrieggel ezen (az asztali) a gépen, de akkor még rajta volt az Nvidia megy egyéb driver, meg az ilyen egyéb kiegészítők. Lehet, hogy a videó kártyával van a gond (szoftveres téren) a kis laptopnál is (amin Intel HD Grafics van csak).

2020. máj. 5. 22:23
 10/10 A kérdező kommentje:
A videó kártyával van a gond. Az asztali gépen, miután rátelepítettem a Nvidia drivereket (szoftvereket), akkor már fut. Nincs Intel HD Grafics-ra (valamilyen támogatás) valamilyen Nvidia Geforce emulátor, vagy valami ilyen driver, vagy valami?
2020. máj. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!