Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El lehet adni ezeket az...

El lehet adni ezeket az eredeti PC játék kódokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


VGA-t fogok venni, 150 ezerért. Az egyik bolt ad hozzá egy játékcsomagot, három olyan játékkal, amikért még az aprón is 12-14 ezreket kérnek. Ha csak 10 ezerért el tudnám adni darabját, az már iszonyat jó üzlet. De vajon el lehet adni ezeket? Nem jogilag kérdezem, hanem hogy van-e rá kereslet.


- Monster Hunter World: Iceborne Master Edition

- Resident Evil 3

- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint


Köszi!


2020. máj. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a 10 szerintem drága, mhw-t pl láttam hardverapro-n 8 körül most.

felteszed és meglátod. lehet nincs nagy kereslet de pár ezret ki tudsz belőle sajtolni. inkább az hogy ha nincs felhasználód aminek jó értékelése van akkor nehezebb árulni

2020. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond. Ha nem is nagyon sok, de egy harminc pozitív értékelésem van, 100%-os vagyok, és 15 éve tag.
2020. máj. 4. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

El tudod adni, de nem annyira drágán. Néztem külföldi ajánlatot, MHW + Iceborn + Resident 3-ért adnak együtt 45 dollárt (14 ezer).

[link]

2020. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még ha tizenötezer is visszajön, az is talált pénz.
2020. máj. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!