Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Viber?

Miért nem működik a Viber?

Figyelt kérdés

Írni akartam valakinek Viberen, de ahogy rákattintottam, nem látszott a nevénél hogy mikor volt elérhető, ha írtam neki, akkor a pipa helyett egy óra volt, majd pirossá vált a szöveg és jött egy üzenet, hogy "az üzenet nem lett elküldve"


Azt gondoltam, hogy letiltott. De megpróbáltam másnak is írni, ugyan ez történt. Azért mindenki csak nem tiltott le.



2020. máj. 5. 15:32
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Letörlöd-újratelepíted. Vagy a nettel van valami.
2020. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 liz49 válasza:

Ez olyankor szokott előfordulni, amikor valami oknál fogva megszakad az internet kapcsolat. Ha ez helyreáll, akkor a piros nyílra kattintva újból meg lehet ismételni a küldést, de az időpontot ilyenkor felülírja az aktuális idővel.


Ha fontos az előző, küldési időpont, ilyenkor egy képernyő fotót készítek róla és azt küldöm el egy kísérőszöveggel.

2020. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!