Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows aktiválás nélkül...

Windows aktiválás nélkül lehet originem?

Figyelt kérdés
Vettünk egy új laptopot amire egy olyan Windows van téve ami egy másik gépünkön már rajta van és ezen az új gépen is,csak nincs aktiválva mert nem engedi. Megpróbáltam letölteni az origint,de azt írja ki,hogy error. Lehetséges,ha megveszem a Windows 10-et rendes áron akkor az origin is menni fog?

2020. máj. 5. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"de azt írja ki,hogy error"


Biztos, hogy nem ezt írja ki. A hibaüzenetek egyébként sem dísznek vannak.

2020. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki a hibaüzenetet,mert úgy gondoltam,hogy nem lényeges a kérdés szempontjából. Mégegyszer a kérdés: ha megveszem a Windows 10-et akkor az origin működni fog,vagy ugyanígy egy hibaüzenet fog megjelenni?
2020. máj. 5. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek az ég világon semmi köze egymáshoz... Ha így lenne, szerinted nem azt írná az error message...?
2020. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

ha OEM licenc akkor másik gépen nem fog menni, mert a géphez (az előző géphez) van kötve


ha veszel egy másik windows akkor semmi gond.

ha meg nem OEM-et veszel akkor utána át tudod rakni majd másik gépre is. (nem több gépen futtatni, hanem később, másik gépre!)


ott van olcsó windows:

[link]

de itt lehet, hogy találsz mégolcsóbban:

[link]

2020. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szóval itt nem a Windows a hiba,hanem valami más...

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, esetleg tudnátok segíteni, hogy mi a teendő ?

2020. máj. 5. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Például elolvasod végre azt a telibevert hibaüzenetet...
2020. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt írja,hogy le kéne tölteni MSVCP140.dll-t és a VCRUNTIME140.dll-t.
2020. máj. 5. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy nem kér tőled ilyen ökörséget.

Ez kell:

[link]

2020. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,de még egyelőre nincs semmilyen vírusírtó a gépen, merjem letölteni?
2020. máj. 5. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Eh... Ne merd, sőt kapcsold ki a routert is, vágd el a szolgáltató kábelét és mondd fel a szerződésesedet. Felesleges neked internet.
2020. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!