Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagramon be lehet állítani...

Instagramon be lehet állítani valahogy hogy a főoldal, ne 80% ban Rihanna poszttal legyen tele?

Figyelt kérdés

Jó csaj, meg bírom meg minden, de lassan Rihanna gramnak kéne átnevezni az appot.


Szoval annyira azért nem igényem mindig őt látni elsőnek ha megnyitom az appot.. :D



2020. máj. 6. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a keresés résznél..
2020. máj. 6. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A keresőbe belépve az előzményeid és követéseid alapján, ergo az érdeklődési körödet megtippelve hozza a találatokat.
2020. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%

Mint ahogy felettem írták. Akkor most szereted vagy nem?


De mondjuk nem tudom miért ott nézed a képeket.

2020. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hírfolyamod vagy a kereső rész van tele Rihannával? :D

Mindenesetre ezt mindenkinek személyre szabja az Instagram, szóval a hírfolyamodban az van, amit követtél, a az Exploreban, a keresőben, pedig az,amikhez hasonlókat amiket lájkolsz,követsz, lementesz.

Szóval ha nem akarsz ott valamit látni, akkor ne lájkold. Sőt, van olyan opció is, ha rámész egy képre, a jobb felső sarokban van három pötty (az az opciók) és ott meg tudod nyomni, hogy "nem érdekel". Így akkor kevesebb olyan posztot ajánl majd.

2020. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kereső rész, nem is követem Rihannát.
2020. máj. 6. 11:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet belájkoltam egy róla készült képet, max annyi.
2020. máj. 6. 11:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor óvatosan a likeokkal :D

Félreértettetm akkor, mert az hogy tetszett egy kép róla pl, nem jelenti azt hogy annyira érdekelne, de ja, valszeg így működik a kereső, köszi! :)

2020. máj. 6. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Algoritmus. Ha rákeresel másra, ami érdekel akkor egy idő után "felülíródik"
2020. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!