Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam vissza az üres...

Hogy állítsam vissza az üres asztalt miután kitöröltem az OneDrive mappát? (Windows 10)

Figyelt kérdés
Sziasztok, letöröltem az OneDrive-ot a gépemről az IObit Uninstallerrel majd utána töröltem az OneDrive mappát is és ez leszedett az asztalról meg a tálcáról mindent, és nem tudok visszarakni semmit. Minden programot a Start menüből kell indítani, azt legalább nem tette tönkre a művelet. Valaki segít?

2020. máj. 6. 16:23
 1/3 MancsWolf ***** válasza:
100%
Telepítsd vissza onedrive, vagy hozz létre egy helyi fiókot, és használd azg. Win10 nél online fiók az alapértelmezett,ott oedig az asztal is a felhőben (onedrive) van. Azért ha egy másik gépen bejelentkezel/újratelepítesz ugyanazt a felületet kapd vissza. Lényegében kilőtted winnek az egyik leghasznosabb funkcióját.
2020. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, de ha csak visszarakom az OneDrive-ot és nem jelentkezek be akkor visszarakja az asztalra a dolgaim?
2020. máj. 7. 09:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is megoldódott, köszi
2020. máj. 7. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!