Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sam Broadcaster-ben éppen...

Sam Broadcaster-ben éppen lejátszott számok címét szeretném kiírna a honlapomra. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sam Broadcaster.el osztok meg zenét shoutcast-on keresztül, hogy tudnám megoldani, hogy honlapomon látszódjon az éppen szóló zene?
2010. júl. 29. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem árt hozzá az ezért egy kis programozási tehetség is. De ez engem is érdekelne.
2010. júl. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem csak a php kód kell, abban meg át tudom írni a dolgokat hogy működjön... de ami gyárilag van hozzá, azt nem tudtam felhasználni...
2010. júl. 30. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem is nagyon jól jönne. "de ami gyárilag van hozzá, azt nem tudtam felhasználni..."

Pontosabban ez merre található? Mert az én oldalam, fizetős. Lehet csak fizetősön megy.

Élőben láttam hasonlót. Csak a honlap tulajától nem tudtam megkérdezni, hogy csinálta. És azóta már ő sem használja.

De ha gyári meglenne nekem. illetve tudnám merre van, hátha betudnám állítani.

Előre is köszönöm!

Sziasztok.

2010. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem írt azóta senki, így megpróbáltam :P:D

Siker:P

De nemtudom, szerintem fogja a netet, ahogy töltögeti fel a cuccokat.

Ha kell leírás, írjatok. És holnap megmondom hogykell.

Sziasztok.

2010. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!