Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Format Factory X64 5.1. 0...

Csibehad kérdése:

Format Factory X64 5.1. 0 Videó fájl alá hogyan lehet zenét tenni?

Figyelt kérdés

Van egy két perc 29 másodperces filmem. Alá szeretnék egy zenét betenni, ami mondjuk 3 perc 5 másodperces. Behúztam a videót is és a zenét is. Itt kezdődik a probléma. És nem véletlenül írtam az időegységeket a fenti módon. Ugyanis azt látom, hogy a videó időtartamát így írják: 00:02:29,00

Ám az audió kicsit hosszabb a videónál, így ki kell jelölni a tartományt. Gondoltam én, hogy akkor azt is így kell írni, hogy 00:02:29,10 (tíz századdal hosszabb legyen). Arra raögtön rájöttem, hogy sem a : sem a , nem írható, kizárólag számokat fogad el a program.

És itt kapok sikítófrászt, mert ha beírom, hogy 000229,10 állandóan átírja, ez lesz a végeredmény: 00:22:10,00


Szóval hogyan kell írni? Mit rontok el?


Köszönöm az építő jellegű és segító hozzászólásokat.



#Format Factory #videó és audió egyesítése
2020. máj. 9. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!