Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi a gépen futtatni/te...

Tattu kérdése:

Nem engedi a gépen futtatni/telepíteni az Origins-t, segítséget kapok?

Figyelt kérdés

Eléggé régen használtam magát az Origins-t, de most szükségem lenne rá, mert találtam egy érdekes játékot, bár gondolom ez senkit nem érdekel.


Ha meg akarom nyittani az Origins-t/újra akarom telepíteni azt, mindig 2 hibaüzenet fogad, ezek pedig azt írják, hogy nem található a 'MSVCP140.dll' és a 'VCRUNTIME140.dll' nevű fájl, pedig direkt emiatt újra letöltöttem ezeket.

Az Origins-t már egyszer teljesen eltávolítottam a gépemről az útmutatás segítségével (A bonyolultabb verzióval, mert csak úgy sikerült) viszont a Setup újra letöltése és indítása után megint ez a két hibaüzenet fogad.


Tudnátok segíteni ? Ez a hiba miatt nem tudok se Sims-ezni, se Battlefield V-zni, de még Apexezni se :c


Válaszaitokat előre is köszönöm !



2020. máj. 9. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Jujj... Elég para, ha te istentudjahonnan lekaptad a hiányzó dll fájlokat. Javaslom töröld azokat azonnal.

[link] - szedd le és telepítsd ezt a programot, ugyanis ezen dll fájlok hiánya a linken található program hiányára utal. Ha felrakod, esetleg utána tolhatsz egy újraindítást a gépre és utána jónak kell lennie.

Megjegyzés: dll fájlokkal kapcsolatos hibát sosem szabad úgy megoldani, hogy letöltöd ha hiányzik. Az efféle hibaüzenetek mindig egy szükséges program hiányára utalnak.

2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt egy teljes pack, mert sajnos a Visual C++ -ból rengeteg fajta van, és jellemzően idővel majd kell az összes (még akkor is, ha eltérő az architektúra, a linken egy zászlóra kattintva egy zip fájl fog letöltődni, kicsomagolod, és az 'install.bat'-tal tepepítesz:

[link]

És hát igen, önálló dll-ek letöltése felér egy rendszer harakirivel, töröld azokat, amiket leszedtél.

2020. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!