Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tinder gold előfizetést...

Tinder gold előfizetést visszatéríti az apple?

Figyelt kérdés
Na szóval ott kezdődik a történet , hogy én 9 hónapja előfizettem egy 9 hónapig tartó tinder gold előfizetésre , mivel icloud fiókot váltottam így nem kapcsoltam ki az autómatikus megújítást (nem , nem jutott eszembe hogy le fog járni mert tiltottak az 1. 2hónap után) , majd jött a mai nap egy 20.500ft-os levonás az appletől . Ilyenkor mi a teendő , vissza tudom szerezni a pénzem ? Előre is köszönöm és elnézést ha összeszedetlen volt a story ..

2020. máj. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulopenznek elmegy 2x is.
2020. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulni belőle és ilyen szolgáltatások mögé legközelebb nem olyan kártyát tenni, ami mögött nincs ott a teljes bankszámlád és amiről limit nélkül lehet pénzt leemelni és csak akkor emeld fel a limitet a szükséges mértékig, amikor használod.
2020. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Miért térítené viasza?

Megkaptad, amiért fizettél - arról senki nem tehet, hogy nem használtad ki...

2020. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt téríti vissza amit tőlük vettél

a streból , zene film

ez a tindertől vetted nem tőlük , én így látom

plusz 9 hónapra visszamenőleg már sok idő

még az 1 hónap is elég sok

2020. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanulopénz...


NEM kötünk automatikus pénzlevonást havonta ...ha kell a szolgáltatás, akkor Minden alkalommal ha akarom meghosszabíthatja Aki akarja.


Applenek mi köze a Tinderhez? Most a Tinder vagy az Apple vonta le?


Amúgy ha figyelmetlen voltál akkor is jogos...


Mint mondtam automatikus átutalás ezért nem jó, Mert mint te elfelejtetted...

2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok okos hozzászólást , visszatérítették az egészet ! Nem értem a rosszindulatú áradatot amit egy kérdésért kapok , azon belül meg senkinek semmi köze hogy én miért regisztrálok akárhova is :)) Ha valaki olvassa ezt és hasonló problémával küld , hívja az Apple Bill-t és vissza fogják téríteni .
2020. máj. 11. 09:27
 7/8 DominikX válasza:
Pont akartam írni, hogy igen visszatérítik, de látom mar megoldódott. Nekem is annó visszatéritették a HS-ben vett paklikat.
2020. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
“Rosszindulatú áradat...?” Defektes kretén, idejössz kérdezgetni, aztán megsértődsz a normális emberek válaszán... Eltorzult ez a világ az biztos
2020. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!