Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idegen nyelvű könyvben hogy...

Idegen nyelvű könyvben hogy fordíthatok pár szót gyorsan?

Figyelt kérdés

Szeretnék angol nyelvű könyvet olvasni, telefonon. Egy olyan applikációt keresek ami lefordít nekem pár olyan szót gyorsan amit nem ismerek. Eddig úgy csináltam hogy kimásoltam majd beírtam a fordítóban.

A kérdés, van e olyan app amin ha hosszan nyomom a szót egyből beadja a fordítást?

iPhonon a könyv appban van olyan lehetőség hogy definiálja, de angolul definiál. Remélem érthető a kérdés, nem tudtam hogy fogalmazzam me :)



2020. máj. 13. 10:53
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Androidon a (Google) Fordítónak van olyan lehetősége, hogy a kamerát ráirányítod egy szövegre, és a képernyőn már lefordítva jelenik meg. Angol-magyar nyelvnél oda-vissza működik.
2020. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire gondoltam, hogy ha hosszan nyomok egy szóra, kiad lehetőtégeket pl.:másolás, megosztás... Nekem ipahonon van olyan, hogy definiálás, de az angolul van. A lehgjobb az lenne a lenne olyan hogy fordítás és nem kellene mindig kimásolni, papot cserélni beilleszteni.
2020. máj. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!