Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem fel az eszközk...

Hogy telepítsem fel az eszközkezelőben a "hangeszköz a High Defition Audio Buszon", "PCI egyszerü kommunikációs vezérlő", "SM buszvezérlő"-t? Többi lent segitség

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tegnap vettem egy MSI P43T-C51 alaplapot és újra telepítettem az operációs rendszert (WindowsXPpro 32bit)és minden sikeresen befejeződött a Driverekre tértem és a grafika kártya driverát feltettem minden ok...majd próbáltam a többit de amikor elkezdni frissíteni a drivert akkor nem hadja abba az alaplap DVD bent van de csak pörög (vagyis azt a kis gépet egyfolytában nagyitózza 20percig is próbáltam de nem kezdi feltelepíteni) és semmi. Az autorunban sikerült feltennem az internet és a hang driverét ,de ebből a "hangeszköz a High Defition Audio Buszon"-bol 2 van amikor az autorunban felrakom akkor megmarad egy "hangeszköz a High Defition Audio Buszon" az ezközkezelőben sárga felkiáltó jellel és már mindennel próbáltam. Nem megy és ugyanúgy csináltam mint tavaly amikor még az ASUS P5VD2-X alaplapom volt, esetleg az alaplap DVD nem jó?Vagy mi lehet a gond?

Ez a Gépem:

P43T-C51 mainboard

1GB RAM 677Mhz a másik sípolt és kivettük

Intel E6300 DualCore 2.8Ghz L2 Cache 2MB + BOX

ATI Radeon HD 2600XT 256MB DDR3

Hangkártya integrált

hozzá tenném hogy itt a Bootmenu az újjab és még nem nagyon igazodtam el rajta. Ja és mi az a SM buszvezérlő?Köszönöm Előre


2010. júl. 29. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig a Chipset driver az első amit telepíteni kell, de ezt most hagyjuk. Valószínű vmi gond van a telepítőlemezzel, szedd le a gyártó honlapjáról

[link]

2010. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike megpróbálom
2010. júl. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!