Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom törölni a gépemről...

Hogy tudom törölni a gépemről a wordpress-et?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 01:05
 1/5 Mr. V. ***** válasza:
100%

Start-Beállítások-Programok és szolgáltatások-Program eltávolítása.

vagy Start-Beállítások-Vezérlőpult-Programok és szolgáltatások-Program eltávolítása

2020. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem windows 10-em van azon hogy kell?
2020. máj. 14. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Start menü-n jobb gomb -> Alkalmazások és szolgáltatások és ott
2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ott törölni de nem jelenik meg.
2020. máj. 15. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ez most komoly?

A Wordpress egy blog motor, ami már egy jó ideje a legjobb weboldal szerkesztő is egyben. Webszerveren van telepítve, a te gépeden tuti nincs és nem is találod.


Persze extrém esetben ha ezzel foglalkoztál, lehet, hogy telepítetted azt a változatát ami tesztcéllal használható a saját gépeden szerver program nélkül is. De erre kicsi az esély. Mert elég tudatosnak kell lenned, ha telepíted, és akkor azt is tudnád, hogyan töröld.


Ha meg csak simán bármelyik telepítőt töltötted le valahonnan akkor azt egyszerűen a kukába dobod vagy ráhúzod a kukára, ugyan úgy mint bármely más fájlt.

2020. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!