Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hangja a GTA 5-nek a...

Nincs hangja a GTA 5-nek a Rockstar intro után. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Szaisztok! Ma letöltöttem a GTA 5-öt, és amikor először elindítottam semmi hangja nem volt. Később újra elindítottam, akkor a Rockstar intronak volt hanga (sziréna stb) majd mikor belépek a story modeba egyáltalán nincs hang. Semmi. Láttam egy videót amiben egy 2010 júniusi DirectX csomagot töltött le a gyerek és a telepítése után jó lett a hang, de nekem ez sem működött. A játék NEM TÖRT. Aki esetleg tudja a megoldást vagy tud egy picit segíteni azt nagyon megköszönném.

További szép napot!



2020. máj. 15. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Audio driverek rendben vannak???
2020. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A GTA 5-ön kívül minden teljesen rendben van. Minden más hang teljesen jó, tegnap több játékba is beléptem és egyiknek se volt ilyen hibája. A rendszerhangok is teljesen rendben vannak.
2020. máj. 16. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor telepites kozben ossze akadhatott vmi, telepitsd ujra az egesz jatekot.
2020. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már tegnap este megtörtént, és semmi se javult.
2020. máj. 16. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!