Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá mód hogy csökkentsem...

Van rá mód hogy csökkentsem az fps droppokat?

Figyelt kérdés
Decemberben vettem meg a gépemet, de minnél több idő telik el, annál több fps droppal találkozok a GTA V-ben. Eleinte semmi nem volt, most meg minden 10. másodpercben. Ha leveszem a grafikát akkor semmi nem változik, ugyan úgy droppol. Lényegében annyi hogy játszok nyugodtan, 60-70 fps, majd egyszer csak befagy a kép, és kis idő mulva ismét 60-70 fps. Elvileg jól kéne futnia a gépemen a játéknak, és a többi játékkal, aminek még nagyobb is a gépigénye, nem történik ugyan ez, csak a gta-val. Van rá mód hogy megszüntessem ezt? (Ryzen 5 2600, RX 570 4GB, 8GB Ddr 4)

2020. máj. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hdd-d van? Nekem akkor csinálta ezt amikor csak 4 giga ramom volt
2020. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, Hdd-m van
2020. máj. 16. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen problémám volt!

Az SSD nem fogja megoldani a problémát!

8 giga RAM már igen! Teljesen akadás mentes lesz..👍

2020. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja látom már hogy 8 giga RAM van benne..😬

Én hddvel játszom, és teljesen folyamatos a játék..

Az rx lesz a ludas!.. itt egy videó... PCX

[link]

2020. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Furcsálnám a VGA probléma lenne, szerintem inkább a környezet bufferelése. Lassú sétakor is ugyanúgy előjön, vagy inkábbgyors száguldozáskor?
2020. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!