Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akar mindenki a GTA...

Miért akar mindenki a GTA V-el játszani?

Figyelt kérdés
Huszonnyolc olyan kérdés van naponta, hogy a hulladék laptopokon vagy gépeken elfutna-e ez a játék. Ennyire jó játék ez?
2020. máj. 16. 20:33
A kérdező szavazást indított:
GTA V a legkirályabb játék a világon!
Mindörökké Doom!
GTA, Doom? Ugyanmár! Wizard of Wor a világ legjobb számítógépes játéka.
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindörökké Quake! A Doommal az ovis fiam játszik, de még ő is unja ;D
2020. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mert most ingyen le lehetett tölteni😂
2020. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen van most az Epicgamestore-ról a játék. És hát ugye a GTA sorozat elég kultikus játéksorozat. Szóval most boldog-boldogtalan tölti le és akar vele játszani.

Plusz egy pár népszerű youtuber játszik GTA V RP szerveren, az megintcsak dob a népszerűségen.

És akkor erre rájön, hogy lusták megnézni a gépigényt, így jön ki a sok "Futna-e a GTA V ezen a gépen" kérdés.

2020. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
86%

Far Cry szeria tul jo, jobb mint mas jatekok


de gondolom ha nem lennenek akkor en is GTA V re kenyszerulnek

2020. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én megvártam, amíg visszajön az EpiCS tore és megszereztem, de sose érdekelt a GTA. Majd, ha eccer rámjön a GTA-zhatnék, akkor lehet, h telepítem, de az nem mostanában lesz.
2020. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát én mostmár nem akarok :D Eddig is folyton szarok voltak a szervek, most még ráengedtek egy rakat 9 evést akiknek eddig nem vették meg a szüleik.... hát kösz nem. Megszarabb lett minden, több a troll és a hacker, az online részének így már semmi értelme.
2020. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert most ingyenes Epic Games Storen.Szerintem eléggé jó játék, sőt.Nagyon el lehet vele lenni, kb 500 órám van benne.Ma már nemnagyon játszom, de annó sokat játszottam haverokkal.Rengeteg lehetőség van az Online részben, folyamatosan updatelik stb.A negatívum az, hogy rengeteg benne a modder (csaló).És sokszor egy egész lobbyt tönkretesznek.Bár szerintem ez így nem a legjobb, hogy Epicen a premium ingyenes.Mert régen mindenki farmolta a pénzt stb, most meg ők megkapnak mindent.Meg hát persze ott az RP ami engem nemfogott meg, de sokan játszák nagyon.Meghát persze mostanában nagyon divat ez a Bréturó stream snipeolás.
2020. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!