Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűnt el a legutóbbi...

Miért tűnt el a legutóbbi fióktevékenységek alól a "Jelentkezzen ki minden más internetes munkamenetből" gomb a Gmail-ben? Hogyan lehet ezt visszaállítani?

Figyelt kérdés

A Gmail-ben korábban lehetett a fióktevékenységeket felügyelni. És ha több helyen be volt jelentkezve valaki, vagy több munkamenetbe ugyanarról a gépről, akkor ezeket a bejelentkezéseket lehetett azonnal megszüntetni a "Jelentkezzen ki minden más internetes munkamenetből" gombra kattintással.


Erről a Gmail saját súgója is ír: [link]


Ennek ellenére három napja (május 14-e óta) azt vettem észre, hogy már nincs ott a legutóbbi fióktevékenységek alatt a "Jelentkezzen ki minden más internetes munkamenetből" gomb. Minden más úgy néz ki, mint régebben. De maga a gomb hiányzik, és így hiába van esetleg több munkamenet megnyitva, nem engedi a többi munkamenetből való kijelentkezést.


Régebben így nézett ki az említett rész: [link]

Most pedig így néz ki (hiányzik róla a gomb): [link]


Mi lehet ennek az oka? Miért tűnt el az említett gomb? Hogyan lehetne visszavarázsolni?


Google Support-ot sehogy sem tudom elérni a gmail-lel kapcsolatban. Nincs sem e-mail cím, sem bejelentő nyomtatvány; sem semmi más. Nem tudom miért gondolják hogy minden a súgóközpontban van, de nincs ott erre vonatkozóan semmilyen információ. Az sem, hogy május 14-én mi változott.


Érdekesség még: a "További részleteket a Biztonsági ellenőrzés oldalán talál" felirat korábban nem volt ott a legutóbbi fióktevékenység oldalon rajta.


Kerestem az interneten is, erre vonatkozókat ott sem találtam.


Ezért kérem a segítségeteket.



#Google #Gmail #kijelentkezés #fióktevékenység #Legutóbbi fióktevékenység #Munkamenetek
2020. máj. 17. 11:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!