Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bal oldalt fent mint a melléke...

Bal oldalt fent mint a mellékelt képen is látszik sokszor felugrál a hangerő csúszka fel akarná venni a hangerőt a windows de ugye az már a maximumon van mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval nem mindig csinálja de fel szokott ugrálni egymás után többször is a hangerő csúszka bal fent mint a képen aztán van,hogy egy ideig semmi,viszont játék alatt nagyon sűrűn csinálja.Vírusirtást már csináltam ami olyan volt az irtva,billentyűzetet kihúztam mert adtak ilyen tippet is de billentyűzet nélkül is csinálja szóval nem beragadó billentyű meg ahhoz két gombnak kéne beragadnia az Fn és az F3 gombnak de az Fn-t nem is szoktam használni az F3-mat is csak ritkán.

Lehet vajon köze driverhez?



#Windows #hangerő #felugráló
2020. máj. 17. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!