Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tud a World of Warcraft,...

Mit tud a World of Warcraft, hogy ilyen szinten be tud szippantani embereket, hogy teljesen függők lesznek?

Figyelt kérdés

Annak örülnék igazán, ha valaki akivel megesett vagy átlátja az egészet el tudná mondani, hogy mitől ilyen ez a játék. Többször is néztem róla videókat, egyszer ki is próbáltam még régen egy havernál, de nekem valahogy tökre nem jött át. Azt még megértem, hogy vannak játékok amik kedvenceinkké válnak és sok időt töltünk velük... egy ideig. Pl én imádom a Dark Souls 3 at már vagy 10 szer kivittem vagy ott a Fallout 4 amibe szintén rohadt sok órát tettem vagy régebben a CS 1.5 1.6 ba, de ezek messze elmaradnak attól a szinttől amit néhány WOW-os produkál.


Azért is furcsállottam mert az elmúlt évben is megismerkedtem 2 sráccal akik már évek óta szinte nem is játszanak mással és saját bevallásuk szerint ha tehetik akár napi 8-10 órát simán beletesznek és ez számomra valahogy felfoghatatlan. Hogy nem lehet megunni több 1000 beleölt óra után sem.



2020. máj. 18. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

10


Újgenerációs? Mondj egyet. Komolyan kérdezem, mert nem tudnék mondani. A legutolsók amik megvannak még az Old Republic ami bebukott és a TES online amivel kb senki sem játszik.

2020. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
AFAIK, a Black Desert Online, a FF XIV és a Guild Wars 2 is elég jól megvannak még. Tény, ezek 2010-2014 között jöttek ki, de az a WoW-hoz képest pretty much egy következő generáció.
2020. máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Oke ezek beugrottak így hogy emlited. De ezek miert új generaciosak? Regivagasu mindegyik. Black desert onlinet próbáltam, bitang jó lenne de mindenert fizetni kell. Pay2win. De amúgy teljes csend van ezekről, semmit nem hallani roluk
2020. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nevezzük újabb generációnak. Az MMO-k felépítésükből adódóan elég hosszú életcikluson mennek keresztül, ha idő közben be nem buknak. Az idén 16 éves WoW még mindig releváns, ehhez képest a 8 éves GW2 még egész fiatalnak tekinthető, amit az is mutat, hogy a mai napig erősen bővül.
2020. máj. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Regebben borzaszto nagy wow fuggo voltam, volt hogy meloba ment a szamitogepen a hatterbe, mert epp banyaszni kellett titaniumot az akkoriban meg Lk kiegben vagy fishing vagy mas szakma teszi szinesebbe az amugy sem unalmas orakat, illetve estenkent a kozos raidek a "cimborakkal" akikbol egyiket se ismertem szemelyesen igy visszagondolva erdekes volt. Most sokkal jobban kotnek le a single jatekok, hogy miert? egyszeru.. nem kell masokra varnom, akkor jatszok amikor karok, nincs megfeleltsegtudat,hogy nekem nincs meg az a lo agy az a tier szett, nem a dps re megy az egesz es ha keves vagy mar ki is vagnak a raidrol.

Felbontom a hideg soromet,leulok jatszani, ha barmi van ott tudom hagyni,ugyanonnan folytatni. Elvzetes tud lenni. Most epp az Uncharted sorozat porog nalam, de elotte az AC Origins ment.

2020. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!