Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem kapcsolódik a Nokia...

Miért nem kapcsolódik a Nokia 220 4G a Nokia (PC) Suite programmal?

Figyelt kérdés

A Nokia (PC) Suite programokkal bluetooth kapcsolódni szeretnék a Nokia 220 4G telefonomhoz. Párosítás megtörtént, telefon szerint kapcsolódott a PC-hez, Windows szerint kapcsolódott a telefonhoz, de egyik Suite se képes használni a kapcsolatot. A Nokia PC Suite hosszas erőlködés után kiírja, hogy "A telefon nem hitelesíthető"! A Nokia Suite meg csak bámul, aztán "nem sikerült csatlakoztatni".

Mérgemben próbáltam USB kábellel. Fájlkezelővel látom a telefon könyvtárait, a Nokia (PC) Suite programok meg csak bámulnak tanácstalanul - mint én. Előző Nokia 2760-nal vígan dolgozott mindkét program.

Tudtok ebben segíteni? :-(



#bluetooth #Nokia 220 4G
2020. máj. 18. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A Nokia 2760 még egy támogatott Series 40 alapú mobil volt, míg a 220 4G egy Series 30+os, ami sok szempontból visszalépés, pl nincs Java és Pc Suite támogatás.
2020. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszod. Maahajóóó... Kifejezetten azért vettem, hogy az SMS-eket bluetooth kapcsolattal pc-n kezeljem. Azóta Linuxos géppel is párosítottam. "párosodik", aztán semmi. Még a névjegyzékem is vcard formában, de USB madzagon sikerült belepasszírozni!

Így jártam! :(

2020. máj. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!