Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok ISO-kat...

Miért nem tudok ISO-kat használni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy amikor telepíteni akarok, akkor hiába megyek az install-ra vagy a telepítésre, nem kezdi el. Ugyanakkor látja az összes fájlt... És hiába megyek a setup.exe-re, csak elkezd tölteni, majd befejezi. Amikor ki próbálom csomagolni, akkor kiírja, hogy nem találtam arhívumot. És már a gépet is újrahúztam emiatt, majd elsőre sikerült rámenni a telepítésre. A következőnél már nem tudtam rámenni. Valaki tudna segíteni?
2010. júl. 29. 19:42
 1/7 anonim válasza:
próbáltál daemon tools-ot használni? az információkból arra következtettem, hogy winrar-t használsz.
2010. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, használok.
2010. júl. 29. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ide kapcsolódó kérdés: minek használnak egyáltalán iso-kat? miért nem elég betömöríteni? :S
2010. júl. 29. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az ISO nem csak szimpla tömörített fájl, több annál.
2010. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez nagyon szép, és amikor bemountolom a daemon tools-szal, majd bejön a játék telepítőjének a menüje, utána pedig hiába kattintok az installra, csak bejön a jól ismert homokóra és persze nem történik semmi.

És igen, tudom,h ogy nem csak tömörített fájl, és hogy több annál, de még mindig nem magyaráztad meg. Azért köszi a választ.

2010. aug. 1. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom pontosan a választ, de annyit tudok, hogy egy windows telepítő cd eseténben tartalmazza az iso a boot sectort is, így be tudsz róla bootolni telepítéskor. Egy játék esetében az indításkor kérhet cd-t is, ha csak a fájlokat kíírod egy zip-ből, nem fog elindulni a játék, mert nem tartalmazza azokat az adatokat, amit az iso igen. Ha kiírod pontosan azt a cd-t kapod vissza minden esetben amit betömörítettél. Én nem használok Daemon Tools-t, egy Extract Now nevű tömörítővel kicsomagolom az iso-t, és onnan telepítek. Persze egy windows esetében kiírom újraírható cd vagy dvd-re.
2010. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy annyit sikerült elérnem, h bemountolom a daemon tools-szal és az így cd-nek látja. Ezekután kimásolom a benne lévő fájlokat egy külön mappába. Az a baj, hogyha így telepítem fel, akkor meg uninstallálni nem lehet. Érdekes dolgok vannak... Egészen eddig persze jól működött. Nem tudom, hogy mi lehet.

2010. aug. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!