Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindulás után rögtön bezáródi...

Elindulás után rögtön bezáródik a Chrome. Mi tehetek?

Figyelt kérdés

Egyszer csak bezáródott (számítógépen) az összes Chrome-lap és -ablak, magától. Ha rákattintok megnyílik, kiírja, hogy a lapok nem záródtak be megfelelően, szeretném-e helyreállítani. Pár másodperc után bezáródik a Chrome.


Újra megnyitom, rányomok, hogy helyreállítás, bezáródik. Újra, ki×-elem azt, hogy a lapok nem záródtak be megfelelően. Bezáródik.


Újraindítottam a gépet, eltávolítottam a Chrome-ot és újratelepítettem, de ugyanaz.


Mi lehet a baj? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj be csökkentett módba, töröld a chrome-ot utána töröld a temp mappát, telepísd fel újra a böngészőt, indítsd újra a gépet hogy kilépjen a csökkentett módból, és jónak kell lennie.
2020. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

...mit is jelent a csökkentett mód? :)

Azt hogyan tudom?

2020. máj. 19. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

windows gomb a billentyűzeten hosszan+ az (R) betű egyszer.

Előjön egy kis ablak.

oda beírod ezt-MSCONFIG

Először próbáld szelektív indítással ha úgy nem működik akkor ugyan ezt kel csinálnod Hibakeresési módban. Sokáig tart de megéri.

2020. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szelektív indítással próbáltam kétszer is: leokéztam, nem csinált semmit, a kis ablak bezáródott. Hibakeresési módban alkalmazás, OK, kiírta, hogy az újraindításhoz zárjak be mindent.


Bezártam, rákattontottam az újraindításra. Újraindult, megnyitom a Chrome-ot, kiírja ugyanazt, rányomok, hogy helyreállítás. Megnyílik egy Új lap.


Észreveszem, hogy a tálcán a hangszóró ikonnál van egy piros alapon fehér ×. "Az audioszolgáltatás nem fut." Rákattintok, problémákat keres, nem tudja azonosítani.


Chromeban rákeresek valamire, ott a rínó, hogy nincs internet.


Nem csináltam semmit sem a wifimodemmel, sem a hangszóróval...

2020. máj. 19. 17:29
 5/5 kkovax38 ***** válasza:

A törlés után hátrahagy bizonyos fájlokat amelyek okozzák a hibát az újratelepítés után is. Így próbáld meg!

Indítás-F8-Csökkentett mód-Rendszer visszaállítás amikor még jó volt.

Leellenőrizheted ezzel is:

[link]

2020. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!