Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word 2010 tartalomjegyzék...

Word 2010 tartalomjegyzék problémák?

Figyelt kérdés
Adott egy Wordben készült munka, ami rendelkezik "működő" tartalomjegyzékkel(rákattintasz az adott címre, és arra az oldalra dob, amin a cím van). Ez eddig szép és jó, de adódott egy kis problémám a címek/alcímek beszúrásánál. Lényegében beszúrtam egy új alcímet, majd frissítettem a tartalomjegyzéket, hogy az új alcím is megjelenjen. A frissítés után az alcímet berakta normálisan a tartalomjegyzékbe, de vele együtt az alatta lévő szöveget, ami már nem a címhez tartozik. Mi lehet ennek a hibás működésnek az oka?Esetleg nem végeztem el valami beállítást, hogy mit érzékeljen címnek vagy hasonlók?(angol Word).

2020. máj. 20. 12:00
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Alapértelmezetten a Címsor 1-2-3 stílusú szövegeket szúrja be a tartalomjegyzékbe.

Ha a nem kívánt szövegrész is ilyen stílusú, akkor változtasd meg és frissítéskor már nem fog bekerülni.

2020. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!