Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3500Ft-ert tenyleg lehet...

3500Ft-ert tenyleg lehet kapni eredeti win10 kulcsot vagy ez valami lehuzas akar lenni ?

Figyelt kérdés
Comphub es xape oldalon talaltam az arukeresoben windows 10 et 3500ft-ert. Letezik ilyen ? Higy adhatjak ilyen olcson ?

2020. máj. 21. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, mennyiségi licenc, nem legális így árulni.
2020. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tudomásom szerint teljesen legális (gondolom van valami kiskapu a liszenszbe amit kihasználnak)
2020. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Drága. Ez home és nem pro.


Legutóbb 2k volt a pro valami nagy akciózáskor (glob)

2020. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Az EU-n belül legális használt licenc-cel való kereskedés:

* [link]

* [link]

* [link]

teljesen (mondjuk ha közületi felhasználásra vennéd) biztos mondjuk úgy lenne, ha a licence-hez biztosítanának dokumentációt, melyben a gyártó garantálja a szoftver eredetiségét, és lekövethető a szoftver eredete.

2020. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek általában újrahasznosított oem kulcsok, melyek - az oem természetéből adódóan - elvileg nem igazán újrahsznosíthatók, de a microsoft nem üldözi az ilyen kulcsokat, semmit nem tesz ellenük és online el is fogadja őket valódinak.
2020. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a KM-es windows 10-em is kereskedelmi licenszesnek érzékeli xD
2020. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is írták, ezek használt, OEM, vagy volume licensek, nincsen rájuk garancia, tehát előfordulhat, hogy most tudod vele aktiválni a Windows-t, de később az MS letiltja. Másfelől persze, ha ez történik még mindig ott az opció, hogy veszel egy másikat és azzal újraaktiválod, sokat nem kockáztatsz. (Ha magán használatról van szó.)
2020. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én itt vettem a win10 prot: [link]

kb 3 perc volt regisztrációval együtt. tökéletesen működik!


és itt is nézz körül: [link]


hogy legális-e nem tudom... sokat kutattam a témában, de nincs arra érdemi válasz, hogy legális-e vagy sem. 3-4-5 ezres ki lehet fizetni egy windowsért és ha letiltják megint veszel egyet... Ha 4x megveszed még mindig olcsóbban jössz ki mintha megveszed teljes áron :D

és mindenképpen biztonságosabb mint mindenféle aktivátorokat telepíteni a gépre amik ki tudja, hogy mit csinálnak a háttérben.

2020. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az újrahasznosított OEM licencek drágábbak, tizenezer forint körül mozognak, ilyeneket árul pl. a sov24.hu. Ezek legálisak.

A volume licencek vannak 2-3 ezerért, ezzekkel is lehet aktiválni a Windowst, de ezek nem legálisak.

2020. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legális. Igaz, a MS nem szeretné, hogy az legyen, de az EU beintett nekik. :)
2020. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!