Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP van a gépemen,sok a felesle...

XP van a gépemen,sok a felesleges,program,kiegészítő ! Hogy tudom tisztítani ! Fizetős programot találtam ,de kölcsön gép? Kiírja induláskor,hogy túlterhelt a gép !

Figyelt kérdés
XP tisztítása !

#XP Tisztítása
2020. máj. 23. 20:55
 1/2 anonim válasza:

Inkább telepitsd újra.Ha hardverek engedik akkor tolhatnal ala egy Win7-tet(gondolom ha XP van rajta W10 mar nem bizti hogy megy.)

HA megfelelő driverek megvannak,akkor Win7Starter mehet rá

2020. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem véletlenül van rajta xp,sajnos. Egy ilyen régi géppel nem lehet nagy javulást elérni, semmivel sem. Egy átlag weboldal is sokkal nagyobb igényű, mint amit egy ilyen régi gép.kezelni tudna.


De lássuk:

- Vezérlűpult, programok törlése. Bármi, amiről ismered, hogy felesleges. Amit nem ismersz, ahhoz pedig google.

- Malwarebytes-szal lehetne végigfutni rajta.

- És egy ccleaner vagy wise cleaner tisztítóval.

(Mindegyiknél figyelni kell, hogy xp támogatott verziót tölts le!)


Ha kicsit is újabb gép, és tudná futtatni akár a windows 7-et (leginkább itt a driverek a korlátozók, mert ramból valszeg megvan. Alaplap, videokártya, stb.. driver), akkor érdemes lenne azt felnyomni, persze... de nem is értem ezt... akkora hulladék lehet... nehéz mit mondani, mert ilyen gépet nem használ senki már, mert tetülassú, használhatatlan a mai netes oldalakhoz. 50 ezre meg alapesetben mindenkinek van, egy alap használt windows 8-10-et futtató gépre, SSD-vel. Már aki akar számítógépet használni. Aki nem akar, az inkább ne próbálkozzon, ne ilyen régi xp-s őskövülettel, mert ez csak elijeszt mindenkit.

2020. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!