Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne visszaállítani...

Hogy lehetne visszaállítani msnben a smileykat? (s ü r g ő s)

Figyelt kérdés
Tegnap lementettem egy kettőspontDéé szmájlit és sztem felülirta a hagyományos :D-t mert ugyanaz a betűkódja annakis hogy ->:D és a hagyományosat már besem hozza. A szmájli listán nem is jelenik meg csak hagyományoskén és így aztsem tudom hogylehetne törölni, de már nagyon idegesítő hogy az a fura-> :D jön be. SEGÍTSETEK HOGYAN TUDNÁM KITÖRÖLNI VAGY VISSZAÁLLÍTANI!
2010. júl. 30. 09:57
 1/3 Darklight ***** válasza:
Ha valakivel csevegsz msn-en, akkor nyomd meg az ALT-ot, azon belül beállítások, és ott van, h hangulatjelek...
2010. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nemvolt segítség...=/ igen megnyotma az altot bejöttek a szmájlik de nemlehet törölni a :D-t!!! Én errelennék kíváncsi h ezt hogylehetne visszacsinálni hogy a hagyományos :D jelenjen meg.
2010. júl. 30. 12:03
 3/3 Darklight ***** válasza:
ALT\eszközök\hangulatjelek\kiválaszasz egy hangulatjelet, és oldalt ott van, hogy hangulatjel eltávolítása a menüből!!!!
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!