Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen eszközzel érdemes...

Milyen eszközzel érdemes animálni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy egyszerűbb 10-20 perces videó meganimálásához és rendereléséhez mit használjak? Eredetileg asztali gépen akartam csinálni, de volt aki azt mondta hogy ipadon procreatben csináljam, mert abból olcsóbban kijövök. Nekem kicsit gyanús, hogy azzal ilyen hosszúságú animációt el lehetne készíteni. Milyen paraméterek szükségesek ehhez? Ti mivel animáltok?

2020. máj. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a windows beépített animálóját ismerem,
2020. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
100%

Csináld csak asztali gépen, Blenderrel:

[link]

Rajzfilm-jellegű feladathoz:

[link]

2020. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszi. Igazából a blender a laptopomra telepítve van, csak még nem tudtam annyi időt szánni rá, hogy kiismerjem a programot. A második programot még nem ismerem, de mindenképpen ránézek
2020. jún. 4. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Moho is jó program szerintem, ha 2D-s animációt szeretnél (bár vannak benne olyanok is, amikkel lehet 3D)

:)

2020. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 villain_ ***** válasza:

a 10-20 perc nagyon sok, egy olyan hosszuhoz csapat kell. eloszor pprobalj meg par masodpercet, aztan 1-2 percet...

2d? 3d? milyen animacio lesz, attol fugg a program.

2020. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!