Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűnt el az open office...

Miért tűnt el az open office org-ban a szöveg, és jelentek meg helyette kettős keresztek, és hogyan lehet helyreállítani a szöveget?

Figyelt kérdés

Az open office org szövegszerkesztőben amikor az egyik dokumentumot megnyitom a szöveg helyett csak kettőskeresztek jelennek meg. Ha megnyitom a dokumentumot, először megjelenik az ASCII szűrő beállításai, ott pedig minden az alapértelmezett beállításon van: Betűtípus- Times new roman, karakterkészlet- kelet európai windows...

Nem értem miért tünt el a szöveg, és jelentek meg helyette a kettős keresztek. Helyre lehet valahogy állítani a szöveget?



2020. máj. 25. 18:28
 1/2 tabaki ***** válasza:
Hát, ez nem túl reménykeltő, úgy tűnik, sérült lehet a fájl, és esélyes, hogy menthetetlen. Szerintem látatlanban és általánosságban nem sok egyéb mondható. Ha nem bizalmas természetű a dokumentum, tedd föl valahová (pl. Google Drive), hogy letöltve meg lehessen vizsgálni.
2020. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Közben írtam egy számítástechnikai szaküzletnek is, ott azt írták küldjem el, és megpróbálják helyrehozni, ha lehet. Úgyhogy most azért imádkozok, hogy sikerüljön. Köszönöm mégegyszer.
2020. máj. 26. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!