Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64 bit vagy windows...

Windows 7 64 bit vagy windows 32 bit lenne jó az adott konfigurációra?

Figyelt kérdés

számitógép:

alaplap:p5qpl-am

processzor:inter core 2 duo e7600 3,06 ghz

videókártya:gainward 9800gt 1 gb

ram:ddr2 1066 mhz 1gbx2

táp:hkc 550w


a gépet játékra használnám mivel most vettem.legfőbképpen:metro 2033,css,gh3,cmrae dirt2 stb.azért kérdezem melyikkel operációs rendserrel lehetne a legtöbbet kihozni a számitógépből?tudom hogy a 64 jobb de megannyi történetet halottam róla hogy nem fut rajta sok program.válaszotokat várom:)


2010. júl. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy te választottad ezt ki, vagy ajánlották, de ennél rosszabb vételt elképzelni se tudok... Kezdve a régi kifutó foglalattól, sokat fogyasztó videókártyáig (ami mellesleg még csak nem is DX11-es), egészen a gagyi, életveszélyes tápegységig.


Amúgy, elég a 32 bites rendszer...

2010. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én rakattam össze.lehet hogy nem jó de ez van.igazából elég kevés pénzből hoztam ki,tudom rossz a táp és a videókártya se egy mai darab de nem tellet töbre.tudom az ati kártya jobb választás lett volna de már nem tudok mit csinálni.....akkor elég egy 32 bites rendszer?
2010. júl. 30. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen 4 GB memóriáig, ahhoz és annál többhez már 64 bites rendszer kell.
2010. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, míg nem fejlesztesz benne RAM-ot pl. 4 Gb-ig addig fölösleges a 64-bites rendszer, sajnos a játékfejlesztők még mindig hanyagolják a 64-bites programok írását (tisztelet a kivételnek).

Amúgy az, hogy a 64-bites rendszeren ne futnának bizonyos programok, egy így nem igaz.


Azt a tápot meg sürgősen cseréld ki valami normálisra, míg ki nem nyírja a géped, inkább ne bízd a szerencsére:

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

2010. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges erre a configra 64 bitest tenned, mivel kicsi a ramod. 32 bites bőven elég rá.
2010. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát a tápot lecserélem ha lessz pénzem addig nem tudok mit csinálni.de én úgy értem hogy tegyük fel most nekem 4 giga ramom van.ha rátenném a 64 es rendszert lenne valami előnye?játék vagy programok szempontjából?
2010. júl. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!