Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik letöltésvezérlő tud...

Melyik letöltésvezérlő tud letölteni filmet a megauploadról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

MiPony

[link]

2010. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha le akarsz tölteni a megauploadról, nem kell letöltésvezérlő. Ne telepíts ilyet, fölösleges.


Csak másold be a böngésződbe a film linkjét, a jobb fölső sarokban írd be az ellenőrző kódot, majd várd meg amíg lejár a számláló, és kattints a "regular download" gombra.

Ha van Prémium accountod, akkor pedig jelentkezz be és...


Ha arra gondolsz, hogy egy program majd megmutatja a megauploadon a filmeket neked, és te csak úgy letöltöd, olyan nincs. Fórumok vannak, ahol adnak egy-egy linket, majd azt megnyitva letöltheted a megauploadról.


Filmek letöltéséhez viszont alkalmasabb, ha a Bittorrent hálózatot használod. Erről bővebb információkat olvashatsz például az utorrent.hu oldalon.


Sok sikert!

2010. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
légyszi ird le hogyan használjam,mert nem kezd el tölteni aktiv linkre is jó?
2010. júl. 30. 18:16
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm arra gondoltam gyorsabb lenne a letöltés,van utorrentem is és az usdownloader abban segit ha több linkes a film,de a megauploaddal nem boldogul
2010. júl. 30. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor el van indítva a progi és másolsz egy linket azt bedobja a listába és ellenörzi


Csak annyi a dolgod, hogy kijelölöd őket oszt ráböksz a letöltésre :)


Kb így néz ki: [link]


Most teszteltem, tutira működik

2010. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beilessztem felülre a linket...de hogy kell kijelölni és hogy kerül alulra a link szó álá?
2010. júl. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!