Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grand Theft Auto Vice City...

Grand Theft Auto Vice City vibráló képernyő (DDRAW.DLL)! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a gépemre a GTA Vice City-t, és először egy Unhandled Exception-ös hibakóddal dobott ki, hiába crackeltem.

Egyszerűen a szüzen telepített játék el sem indul.


Youtube-on találtam egy videót, ahol a Speciális rendszerbeállításoknál (végrehajtási résznél) hozzáadtam a kivételekhez, de nem segített a problémámon.


Találtam egy DDRAW.DLL nevű fájlt, amit ajánlottak, aminek egyik verziójával elindult a játék, de vibrál a kép, és majdnem hogy epilepszia rohamot kapok tőle úgy rángat a kép.


A kérdésem: Van erre bármilyen fajta megoldás? Mert ahogy láttam 1-2 ember még ugyanezzel a problémával küzd, de ők sem kaptak rá választ.


A játékot rendszergazdai jogokkal futtatom, a kompatibilitás több formáját is kipróbáltam, de nem jött össze. :(


Próbáltam 640x480-on futtatni, úgy se jött be.

Gondoltam régi játék, a színséma korlátozást is kipróbáltam, úgy se változott semmi...



a DDRAW.DLL-nak több verzióját is kipróbáltam, volt amelyikkel szinten Unhandled Exceptionnel dobott ki, viszont az egyetlen működőképes verzió is, vibrálást okoz, ami játszhatatlanná teszi a játékfelületet.


Tud nekem kérem valaki, erre valami megoldást?


A játékot számtalanszor újratelepítettem, és nem oldotta meg a problémát. (Nem steames verzió)



2020. máj. 31. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Windows 10-nél ilyen

Van egy DXWND nevű szoftver, azzal megpróbálhatod elindítani, de úgy csak ablakos módban fog működni. A teljes képernyő olyan benne, mintha natívban indítanád

2020. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!