Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet beszerezni...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Honnan lehet beszerezni kliens tanúsítványt új email-cím beállításához tablet készüléken?

Figyelt kérdés
Nemrégen új email-címet kellett csinálnom,mert nem tudtam belépni meg egyéb dolgok miatt és remélem kapok választ, ráadásul olyat ami nem kerül pénzbe,mert szegény ember vagyok.

2020. jún. 1. 03:11
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Miért kéne ilyen tanúsítvány?

Nekem 15 mailcímem van droidos készüléken (gmail, freemail) és Aquamail nevű programmal használom, abban semmi ilyen tanúsítványt nem kér. Legalább is nem találkoztam ilyesmivel.

Milyen szolgáltatónál van a mailcím és milyen programon belül akarod elérni?

2020. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Mr. V.!


Én Gmail-címmel akarnám használni,de pont nem engedi nekem a tablet,hogy megváltoztassam a régi email-címemet,mert kéri a tanúsítványt és bevallom bár 33 éves vagyok,de nem értek a technikához.

2020. jún. 3. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!