Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farmville-ben hogy lehet...

Farmville-ben hogy lehet pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
USD-m nincsXD... magyarul nem akarok külön fizetni, csak virtuális pénzt akarok szerezni, hogy legyen egy csomó eprem:D meg egyéb észrevételeket, "cseleket" is mondhattok, megköszönöm:)
2010. júl. 30. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
adol-veszel kereskedsz XD
2010. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Vetsz, aratsz, abból egyre több folyik be. Mindig növeled a szántóföldet. Egyre több folyik be. Esetleg kapsz fát vagy állatot ajándékba (gift), egyre több folyik be. Végül vehetsz állatot vagy fát, egyre több folyik be....

Nekem már 300.000 van, bár FV-ből csak 1 db, azt én sem tudom, hogy kell gyarapítani.

Ha mást meglátogatsz, és segítsz a farmján, akkor is kapsz pénzt.

s ha egyre magasabb szinten leszel, egyre több pénzzel, akkor majd vehetsz drága növényt (pl. a dinnye drága), mert azoknak a nyeresége is elég nagy - hatalmas.

2010. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FV Casht lehet találni a Mystery Gift-ben és tojásokban (nem mindben, aranyban biztos, és valamelyik nagyobb szintűben). Mystery Gift-ben kb. 100-ból kettőben van FV.
2010. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másodinak: a legjobban fizető növény a Forget-Me-Not. A dinnye szarul fizet, mert az 4 napig érik. Azt kell kiszámolni, hogy óránként mennyit fizet egy növény.
2010. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, tény. :-) Igaz... Minden esetre én dinnyéből gazdagodtam meg. :) Nekem 300.000 az gazdagság.


Talán a legjobb, ha naponta kétszer vetünk, de én ehhez lusta vagyok.


Mystery Gift-ben még nem kaptam FV-t :( Általában fákat kapok, de néha coin-t vagy tapasztalatot. :)

2010. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tapasztalatot??????????????
2010. aug. 9. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
XP - experience - tapasztalat :)
2010. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dejóóóóó:D rá nem jöttem vnaXD a többi infót is kösz:D
2010. aug. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!