Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Thunderbird-ben ki lehet...

Thunderbird-ben ki lehet kapcsolni az automatikus szinkront új fiók felvételénél?

Figyelt kérdés
Folyton nekiáll letölteni több évnyi levelezést, hiába állítom be közben pl. 30 napra. Le sem lehet állítani.

2020. jún. 5. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azok csak a fejlécek és nem maga az üzenet törzs, mert a 30 nap arra vonatkozik emlékeim szerint?

Amúgy van valami indexelés is benne tudtommal, ami eléggé belassítja, de azt máshol kell állítgatni.

2020. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz túl lassúnak tűnt a szinkron, amíg ment, mert közben inkább töröltem a fiókokat, és várok a megoldásra, vagy áttérek másra. Most a Postát használom, nem vészes, de hiányzik pár opció, és néha több óra is eltelik, mire jelez, hogy levelem jött.
2020. jún. 5. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Tb közelébe jutottam és belenéztem:


Beállítások


speciális -> globális keresés és indexelő


ezt alapból ki szoktam kapcsolni.. próbáld ki vagy pedig van egy másik levelező, amit egyik ismerős használ :


[link]


TB-hez hasonló, de kisebb és 'kockásabb', de van amiben a TB-nél jobb.

Pl:ha kapsz emailt amit át akarsz küldeni másnak úgy, hogy az eredeti feladó megmaradjon és így az eredeti küldő kapja a választ nem a forwardoló ..

2020. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de ez sem segített, először letöltötte a majdnem 10e fejlécet, aztán elkezdte indexelni a leveleket, 500 körül töröltem a fiókot. Majd talán megnézem, amit linkeltél, ha sehogy sem megy.
2020. jún. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!