Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akar települni a...

Miért nem akar települni a frissítés?

Figyelt kérdés

tegnap jött egy frissítés egy játékhoz androidra. letöltöm de nem akarja frissíteni.

apk fájl. szoval nem a google play.

"alkalmazás nem települt" ezt írja ki



2020. jún. 5. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg nem konpatibilis a te telefonoddal.

Várd meg, amíg megjelenik a következő frissítés, amely már konpatibilis lesz a telefonoddal, vagy próbáld más forrásból beszerezni a telepítőfájlt.

2020. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugyan az a forrás. a megjelent verzió települt. csak most ez nem akar. helyet is csináltam neki. kb 5-600megáról beszélünk.
2020. jún. 5. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Töröld le a régebbi verziót és rakd fel az újat. Bizonyos forrásokból az alkalmazás nem ráfrissíthető, csak telepíthető.
2020. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is csak elvesztem a mentést :D
2020. jún. 5. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs rootolva akkor igen.


Ellenkező esetben a data/data/applikáció neve mappából simán ki lehet másolni majd az új verzió telepítése után visszamásolni.

2020. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közvetlen gépre és sd kártyára átmásolva telefonra települt a gyári verzió. most próbálom a frissítettet
2020. jún. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!