Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás android,...

Van olyan alkalmazás android, Windowsra amiben be lehet állítani, hogy a gyerek csak pl. 2órát tölthessen internettel?

Figyelt kérdés
Csak az internetet kell letiltani.
2020. jún. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak netet szerintem nem lehet. A telefon teljes használatát lehet szabályozni a family link-kel, windowson meg a családbiztonsággal. A netet a router szülői felügyelet menüjében lehet letiltani, ha van ilyen funkciója.
2020. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
átlag routerekben van a szülői felügyeletben olyan hogy egy egy eszköznél be lehet állítani egy idősávot, hogy mikor engedi be a hálózatra (gondolom a DHCP nem ad neki ipt, és lejár a lease time ha már fent van)
2020. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerem az idősávosat, de olyan kéne, hogy minden nap mondjuk 3órából kéne gazdálkodnia.
2020. jún. 9. 10:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam amit kerestem. Google szülői felügyelet.
2020. jún. 10. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!