Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan szolgáltatáso...

Mondanátok olyan szolgáltatásokat, amik a PC erőforrását használják és fizetnek érte?

Figyelt kérdés

Nem sok mindent csinálok a gépemen, de a nap nagy részében be van kapcsolva. Olyan szolgáltatást keresnék, ami fizet azért, ha feltelepítek egy szoftvert, amin keresztül igénybe tudják venni a gépem erőforrásait.

Tudtok olyat, ami biztosan fizet? (Nem lényeges, mennyit)



2020. jún. 7. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, vannak aki ezért építenek erőmű gépeket, amit aztán radiátornak használnak télen. Ez nem vicc.



[link]



[link]


Vannak egyszerűbb dolgok is de azokért először fizetni kell.

2020. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Láttam már szerintem pont ezt a cikket, de nem vagyok vele előrébb :D Magát a hátterét, a szoftvert, a folyamatot továbbra sem ismerem.

És elsősorban olyan kéne, amiből közvetlen Paypal euró, vagy dollár lesz, nem BTC. Az számomra értéktelen :)

2020. jún. 7. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: pont ezt az oldalt találtam meg én is, és rögtön az elsőbe bele is álltam, de fontos lenne, hogy olyanok válaszoljanak, akik valóban használnak ilyet, és tudják, mi az, ami megbízhatóan fizet is, nem csak leszívja a gépet :D
2020. jún. 7. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Több megy el áramszámlára, mint amekkora bevételt szerzel belőle. Ha ez működő és nyereséges dolog lenne, mindenki ezt csinálná mint fix passzív bevételi forrás.

Ahol meg te fizetsz az sima piramisjáték, az új beszállók pénzét osztják szét, míg a rendszer össze nem omlik.

2020. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen.

VPS, webhoszting. Az ügyfelek azért fizetnek, hogy a szolgáltató számítógépének erőforrásait használják. Leginkább a tárhelyet, valamint bizonyos szoftvereket.

Ehhez viszont megfelelő adottságú infrastruktúra kell. Fix IP, megfelelő sávszélesség, és magas rendelkezésre állás.


Tudom, te nem erre gondoltál. Te arra gondoltál, hogy ha épp nincs jobb dolgod, akkor pár órára bekapcsolod a géped, és bárminemű erőfeszítés nélkül dobálják neked a tízdollárosokat.

Nos, akkor a válasz: nincs ilyen.

Szerinted kinek lenne szüksége közvetlenül egy kommersz otthoni PC számítási teljesítményére úgy, hogy fizetne is érte? Ha nettó számítási teljesítményt akar valaki bérelni, akkor valamilyen felhőszolgáltatásra fizet elő. Ha hosszú távon kell, akkor meg vesz magának egy jobb gépet. Közvetlenül csak akkor fognak a gépidőért fizetni, ha azzal valamilyen extra szolgáltatást kapnak.

2020. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy imádom, amikor anélkül kezdtek el alaptalanul ítélkezni, kedves Válaszolók, hogy elolvasnátok azt a pár sort, amit közvetlen a kérdés alá leírtam^^ Megvan, hogy miről szólt a kérdésem?


"Nem sok mindent csinálok a gépemen, de a nap nagy részében be van kapcsolva. Olyan szolgáltatást keresnék, ami fizet azért, ha feltelepítek egy szoftvert, amin keresztül igénybe tudják venni a gépem erőforrásait.

Tudtok olyat, ami biztosan fizet? (Nem lényeges, mennyit)"


Vagyis #5: nem érdekel a bevétel, és egész nap megy a gép javarészt kihasználatlanul. Mindegy miért, de be van kapcsolva.

Vagyis #6: nem pár órára bekapcsolom a gépet, hanem szimplán bekapcsolt állapotban van, és hagynám, hogy ezalatt menjen rajta valami olyan folyamat, ami pénzt kovácsol. És továbbra is (ahogy írtam), nem számít, hogy ezért 10 dollárt, vagy 0,000001 dollárt adnak, ha adnak, csak ha már be van kapcsolva, akkor ne legyen teljesen felesleges.

2020. jún. 8. 07:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De a max terhelés meg az üresjárat között van különbség.

Vagyis jól írták, a villanyszámlád lehet hogy annyival több is lenne.

2020. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: én értem a felvetéseket, és biztosan jól írták, de induljunk már ki abból, amit kérdeztem, mert számomra nem hasznos a kioktatás :D Tegyük fel, hogy milliomos vagyok, tegyük fel, hogy semmi nem jelent problémát, tegyük fel, hogy Orbán Viktor vagyok, és KIZÁRÓLAG a kérdésre, a lehetőségekre fókuszáljatok. Ne kérdőjelezzétek meg, mit, miért csinálok, mert nincs értelme olyannal kapcsolatban tanácsot osztani, ami nem érdekel. Köszönöm!
2020. jún. 8. 09:25
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

De ha egyszer NEM FIZET, mert te fizetsz.

Akkor van-e értelme az egésznek?

De akkor a válasz a kérdésedre: Nincs olyan szolgáltatás.

2020. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!