Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Op rendszert,használtok...

Milyen Op rendszert,használtok és miért azt?

Figyelt kérdés
Enterprice,vagy prof, vagy milyenek vannak még,és mia különbség közöttük? Win 10,ről van szó.
2020. jún. 9. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Pro. Otthoni környezetben felesleges az EnterpriSe, mert úgy sem használod ki a plusz funkcióit.

Mi a különbség: [link]

2020. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Az érzés, amikor lepontoznak, de nem érted, mit kellett volna írni, ha ez nem hasznos válasz a kérdésre xD
2020. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát tutti nem én pontoztalak le .Én zöldet adtam a 63 as vagyok.
2020. jún. 9. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"vagy milyenek vannak még"

Home/Pro/S/Education/Enterprise/IOT/...

[link]


A Home otthoni használatra átlagfelhasználónak bőven elég (gyanítom nincs a pincédben egy Windows Server 2019 Active Directory szerver, a gyerekeidnek/férjednek/feleségednek/kutyádnak/macskádnak külön-külön fiókokkal, szigorú központi csoportházirenddel, mindegyik gép Bitlocker meghajtóvédelemmel védve, egyiken-másikon HyperV virtuális gépeket futtatsz, vagy távoli elérést biztosítasz a Windows beépített megoldásán keresztül)


(Mondom úgy, hogy én meg Linuxot - az is "Op rendszer", hogy a kérdésnél maradjunk - használok ~10 éve).

2020. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jah ma erre jár a lepontozómajom... ez ismét egy ilyen nap. Szerencsére a moderátorok gyorsan bannolták... janem.


Nekem Pro van. Hogy miért? Mert az volt akciós és olcsó volt. :D

2020. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pro-t használok megszokásból (meg van a gépben TPM, a Bitlocker meg csak Pro-n működik, és nincs titkosítatlan meghajtóm itthon), de 99%-ban csak játszom Windows-on, minden másra macOS-t használok laptopon.
2020. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Home. Régen még 2016ban a Win7em 10 Home-ra frissítette magát :D
2020. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!